top of page

Meie meeskond

Hannes Kuusmaa
Partner, juhatuse liige
MSc insener

 

Hannes on omandanud ehitusalase kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis ehitusjuhtimise ja –majanduse erialal. Kooli lõpetamisega 2009. aastal omandas Hannes magistrikraadi. Tal on pikaajalised kogemused ehitusvaldkonnas, alates objektide juhtimisest spetsiifiliste projektide juhtimiseni. Mitmed koolitused ja seminarid on aidanud tal hoida silma peal ehitusmaastikul toimuvatel muudatustel.

Valdkonna spetsialistina lahendab ta küsimused kiirelt ja efektiivselt ning oskab järgmistes projektides neid juba ennetada.

 

Edited Image 2014-1-31-17_3_45_edited.jp
Mauri Sopp
Partner, juhatuse liige
MSc insener

 

Mauri on omandanud ehitusalase kõrghariduse 2009. aastal Tallinna Tehnikaülikoolis. Alates 2006. aastast on Mauri tööl OÜ Destro projektijuhina. Varasemad tööülesanded on olnud peamiselt uute klientide leidmine, hinnapakkumiste koostamine, projektide käivitamine ja tööshoidmine. Täna on võtnud oma kogemused kaasa Inseneriteenused OÜ'sse ning on oluline lüli meeskonnas. 

 

Mauri on väga hea suhtleja. Avatus ja koos-töövalmidus aitavad leida muredele kiire ja tõhus lahenduse.

 

IMG_1086.jpg
Priit Aigro
Partner, juhatuse liige

 

 


Priit on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis ehitusteaduskonnas keskkonnatehnikat ning lõpetanud ülikooliõpingud Estonian Business School'is rahvusvahelise ärijuhtimise erialal. Peale ülikooli lõpetamist on Priit läbinud erinevaid erialaseid täiendkoolitusi nii Eestis kui väljaspool Eestit.
 

Pikaajalised kogemused nii ettevõtluses kui ka koostöö kompentents kohalike omavalitsustega, s.h PPP valdkonnas, võimaldab olla Inseneriteenused OÜ'l tugev ja hea partner nii era- kui ka avalikule sektorile.

 

bottom of page